کتاب آموزش گام به گام و عملی کریو کنترل – Kerio Control

کتاب آموزش گام به گام و عملی کریو کنترل – Kerio Control

کریو کنترل (Kerio Control) ابزاری ساده و در عین حال قدرتمند با ویژگی‏های حفاظت از شبکه بصورت جامع و هوشمند می‏باشد. کریو کنترل ترکیبی از مدیریت یکپارچه تهدیدات (UTM) و فایروال نسل جدید را فراهم می‏کند. که میتوان در حفاظت، مدیریت، کنترل و نظارت بر رفتار شبکه و کاربران از آن استفاده کرد.

کریوکنترل ویژگی‏های دیگری مانند فایروال شبکه، روتر، سیستم تشخیص و پیشگیری از نفوذ (IDS/IPS)، آنتی ویروس، VPN Server و مدیریت محتوا را شامل می‏شود. همچنین توانایی محافظت از شبکه در برابر ویروس‏ها، تروجان‏ها و فعالیت‏های مخرب را نیز دارا می‏باشد. با داشتن این قابلیت‏های جامع و انعطاف پذیر به گزینه ‏ای ایده آل برای کسب و کار‏های کوچک و متوسط تبدیل شده است.

به جرأت می توانیم ادعا کنیم که کتاب آموزش گام به گام و عملی کریو کنترل تنها مرجع با پوشش کامل تمامی مباحث Kerio Control در کل کشور می باشد. محتوای آموزش های این کتاب بی نظیر است و با این کتاب دیگر نگران امنیت سازمان و یا شرکت خود نباشید.

در کتاب حاضر تمامی قابلیتهای فایروال قدرتمند کریوکنترل (Kerio Control) همراه با مثال‏ها و سناریوهای عملی آموزش داده شده است.

این محصول ویژه دانشجویان، مدیران شبکه، امنیت و سایر علاقه مندان به حوزه شبکه و امنیت می باشد.

اگر به دنبال یک مرجع بی نظیر برای آموزش کریوکنترل هستید بدون معطلی همین الان سفارش دهید.

کتاب آموزش گام به گام و عملی کریو کنترل را می توانید با مراجعه به فروشگاه تهیه نمایید.

اگر علاقه دارید مباحث امنیت و تست نفوذ را هم فرا بگیرید و به یک متخصص تست نفوذ تبدیل شوید و از سیستم،سازمان و یا دیگران در مقابل هک شدن و حملات هکرها محافظت نمایید، می توانید محصول بسته کامل تست نفوذ و امنیت نفوذگر را هم مشاهده نمایید.

4 thoughts on “کتاب آموزش گام به گام و عملی کریو کنترل – Kerio Control

  1. سلام
    بابا ای ول فوق العادس بخدا. واقعا ازتون ممنونم. خیلی وقت بود دنبال یه منبع کامل می گشتم. با اینکه مدتهاس از کریوکنترل استفاده می کنم خیلی چیزا یاد گرفتم. واقعا این کتاب دریچه ای به روی شبکه و امنیت به روی من باز کرده.
    به همه توصیه میکنم فرصت رو از دست ندهید و این کتاب فوق العاده رو تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *